رد کردن تا محتوای اصلی
یافتن

معرفی شرکت

1. استراتژی کلان و استراتژی عملیاتی

در چشم اندازی کلان، این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات را فراهم آورد تا با ارتقای جایگاه کشور، در قرارگیری آن در زمره کشورهای پیشرفته در این زمینه گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازار در داخل و در عرصه جهانی است.
 
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد.همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست.

در این میان، کمک به مشتریان گروه شرکت‌های همکاران سیستم در استفاده¬‍ی مناسب و بهینه از راه‌حل‌های جامع ارائه شده توسط این شرکت و یا ارائه‌ی خدمات و محصولات تکمیلی به منظور افزایش چتر پوششی خدمات این گروه از بالاترین اولویت‌های مشورت است.

انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

 

2.تاریخچه و نحوه شکل گیری شرکت

شركت مهندسي شبكه و راهبري تحقيقات همكاران سيستم (مشورت) با همكاري جمعي از مديران و متخصصين انفورماتيك و با هدف ارائه جديدترين خدمات تخصصي در حوزه فناوري هاي نوين و شبكه هاي كامپيوتري تاسيس گرديد.
اين شركت كه عضو گروه شركت هاي همكاران سيستم است، در سال 1379 فعاليت خود را با نام مركز مهندسي شبكه همكاران سيستم آغاز كرد و پس از دو سال فعاليت، با تاسيس شركت فعاليت خود را گسترش داد.

شركت مشورت از سال 1390 به فعاليت خود در حوزه شبكه پايان داد و در جایگاه یکی از شركتهاي تخصصی همکاران سیستم و یکی از اعضای سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی رادیویی، با بهره گیری از دانش فنی و تجربه تیم های کارآزموده، به صورت تخصصی در زمینه فناوري های نوین به ویژه RFID و بیومتریک فعالیت می نماید.
مشورت با بهره گيري از تخصص ده‌ها مدير، مشاور و كارشناس خود داراي يك گروه بسيار قوي و فني مي باشد كه در كليه پروژه هاي شركت به صورت يك تيم فعال عمل مي كنند.

اهداف تجاری این شرکت درجهت افزایش سهم مشتری، تكميل سبد محصولات حوزه منابع انساني و ارائه راهكار يكپارچه و خاص در حوزه فناوري RFID می باشد.

3.محور فعالیت های شرکت در یک نگاه

عمده خدمات شرکت را می توان در چند بخش زیر تقسیم نمود.

  • تحقیق و توسعه در زمینه فناوری های نوین و تلفیق آن با نرم افزارهای کاربردی
  • پیاده سازی سيستم های جامع مديريتی و امنيتی مبتنی بر فناوری RFID و بيومتريك
  • پياده سازي راهكارهاي انبار مكانيزه مبتني بر فناوري RFID
  • ارائه خدمات مشاوره ای و راهکارهای جامعه به مشتریان و شرکتهای همکار
  • ارائه پيامك و پنل كاربري به مشتريان مديريت پيام همكاران سيستم

از سوی دیگر با توجه به رشد سریع تکنولوژی در حوزه فناوری اطلاعات و نیاز سازمان ها به دریافت خدمات با کیفیت بهتر، این مجموعه حوزه فعالیت های خود را به موارد فوق محدود نکرده است و  سرمایه گذاری بر روی شناخت راهکارها و محصولات جدید بر اساس نیازسنجی سازمان ها انجام داده است.

 

4.رتبه ها و امتیازات کسب شده

  • کسب لوح تقدیر از وزارت صنایع و معادن در سال 1384
  • کسب مقام اول در حوزه فناوری اطلاعات در همایش کارآفرینی دیجیتالی
  • کسب رتبه اول از سوی شورای عالی انفورماتیک کشور در زمینه شبکه داده ها در سال 1387
  • تقدیر شده از سوی شرکت Securepoint آلمان به عنوان ارائه دهنده برتر راهکارهای امنیتی در خاور میانه

 

 
صفحه اصلي درباره ما تماس باما
کليه حقوق اين سايت براي شرکت مهندسي شبكه و راهبري تحقيقات همكاران سيستم محفوظ است. ©